Працюємо в центрі міста з 08:00 до 20:00, без вихідних.

До Ваших послуг цілодобовий прийом автомобілів.

Знижка

                               Детальніше про знижки


                    Для власників LAND ROVER* i RANG ROVER:


15 %  знижка на запчастини та роботи надається клієнтам, які використовують оригінальні запчастини,придбані у компанії Автоімпортс та встановленні спеціалістами сервісного центру компанії Автоімпортс.


10 % знижка на запчастини та роботи надається клієнтам ,які  при обслуговуванні, використовують оригінальні запчастини,придбані у компанії Автоімпортс,в об`ємі не менше 50 %,від всього об’єму використаних   запчастин,в грошовому перерахунку.


7% знижка на запчастини та  роботи надається клієнтам ,які при обслуговуванні , використовують оригінальні запчастини,придбані  на сервісі компаніі “Автоімпортс” ,в об`ємі  менше 50 %,від всього об’єму,використаних  запчастин,в грошовому перерахунку.


0% знижка не надається на роботи, якщо, при обслуговуванні автомобіля, використовуються запчастини, які були у використан  та привезенні власником самостійно.


* знижки для власників Land Rover Freelander розраховуються, як для власників Jaguar.                               Для власників Jaguar:


7 % знижка на запчастини та 15% роботи надається клієнтам,  які використовують оригінальні запчастини,придбані у компанії “Автоімпортс” та встановленні спеціалістами сервісного центру компанії “Автоімпортс”.


5 % знижка на запчастини та 10% роботи надається клієнтам , які  при обслуговуванні, використовують оригінальні запчастини,придбані у компанії “Автоімпортс”,в об`ємі не менше 50 %,від всього об’єму використаних   запчастин,в грошовому перерахунку.


3 % знижка на запчастини та  7% роботи надається клієнтам , які при обслуговуванні , використовують оригінальні   запчастини,придбані  на сервісі компаніі “Автоімпортс” ,в об`ємі  менше 50 %,від всього об’єму,використаних  запчастин,в грошовому перерахунку.


0 %  знижка не надається на роботи, якщо використовуються запчастини, які були у використанні,та привезенні власником самостійно.