Працюємо в центрі міста з 08:00 до 20:00, без вихідних.

До Ваших послуг цілодобовий прийом автомобілів.

Захистна плівка ClearPlex

price4444.png

Лобове скло забезпечує близько 20% від структурної цілісності автомобіля. Ціле вітрове скло допоможе утримати пасажирів у салоні при перевертанні автомобіля. Так само ціле лобове скло допомагає запобігти деформації кузова автомобіля при ДТП. Плівка ClearPlex забезпечить краще збереження лобового скла в разі ДТП, тим самим захищаючи водія, пасажирів автомобіля, і сам автомобіль.

ПРО ПРОДУКТ

ЩО ТАКЕ ClearPlex?

ClearPlex є запатентованою плівкою, яка встановлюється на зовнішню поверхню лобового скла. ClearPlex запобігає пошкодженню від ударів каменів і дорожнього сміття. Плівка ClearPlex практично невидима, забезпечує оптичну прозорість і захист від ультрафіолетових променів.

ЧОМУ ВАРТО ВСТАНОВИТИ CLEARPLEX?

ClearPlex володіє трьома основними перевагами. Ударостійкість від звичайних небезпек на дорозі. УФ-фільтри, які знижують температуру в автомобілі, продовжуючи термін служби салону. Прискорення стоку дощової води, снігу та ін., що забезпечує кращу видимість.

ЧИ БУДЕ ClearPlex погіршувати видимість ВОДІЄВІ?

Плівка для лобового скла ClearPlex є оптично прозорою і має гарантію від розшарування, пожовтіння, утворення міхурів і тріщин на весь термін служби продукту. При правильній установці, плівка ClearPlex практично невидима.

ClearPlex ДОПОМАГАЄ від подряпин?

Так. Наша плівка так само стійка до подряпин, як і лобове скло. ClearPlex захищає його від зносу , в тому числі від "затирання двірниками".

ЧИ БУДЕ ClearPlex відклеюватися при митті скла?

Ні. Клей досить надійний, щоб

потужні потоки автомийки не викликали відклеювання плівки з лобового скла.

ЧИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ClearPlex ПОСТІЙНО?

Плівка ClearPlex захищає скло від суворих умов наших доріг, що викликають постійне утворення відколів і тріщин на лобовому склі. ClearPlex ® слід час від часу видаляти і заново клеїти для забезпечення найкращого захисту вітрового скла. Необхідність і терміни заміни плівки залежать від пройдених кілометрів і умов, в яких ці кілометри проходилися.

ЯК ВИДАЛИТИ АБО ЗАМІНИТИ ClearPlex?

Плівка ClearPlex використовує унікальний клей, який утримує плівку щільно, прилягаючи до лобового скла, але в той же час клей не є постійним. Якщо плівка ClearPlex має бути вилучена з будь-яких причин, це може бути зроблено за допомогою напів-гострих інструментів наприклад ножа або ключа, щоб підняти один кут плівки. Потім, підтягнувши за плівку з постійним тиском, плавно зняти її з лобового скла. Якщо клей, що залишився на лобовому склі, віддаляється за допомогою звичайного мильного розчину. Нова плівка може бути встановлена на чисте лобове скло.