a.jpg

Навесні 2011 року був відкритий новий сервісний центр постгарантійного обслуговування компанії «Автоімпортс» у самому центрі Києва.

Багаторічний досвід нашого персоналу по технічному обслуговуванню та ремонту автомобілів, серйозні виробничі потужності, найсучасніше спеціалізоване обладнання дозволяє нам по праву займати достойне місце серед найкращих сервісних центрів столиці.

Основними пріоритетами роботи нашого сервісного центру є високоякісний сервіс та особливе ставлення до кожного клієнта.

Сервісний центр спеціалізується на технічному постгарантійному обслуговуванню та ремонту автомобілів Jaguar, Range Rover, Land Rover, також ми пропонуємо всі види діагностики, агрегатний ремонт, розвал-сходження, шиномонтаж, балансування, малярно-рихтувальні роботи, мийку, хімчистку, тонування скла, тюнінг та інше.

У нашому сервісному центрі ви зможете придбати оригінальні запасні частини та аксесуари. Це ексклюзивні додаткові аксесуари, які додають Вашому автомобілю неповторність та індивідуальність. Крім того на Вас чекає великій вибір одягу і сувенірної продукції.

Ми працюємо для того, щоб Ви мали можливість обирати найкраще і забезпечувати Вашому автомобілю сервіс найвищого рівня.


 

У своїй роботі компанія «Автоімпортс» застосовує лише новітні технології, що дозволяє швидко і якісно обслуговувати Ваш автомобіль. Відвідавши наш автосервіс один раз, Ви станете нашим постійним клієнтом!  

Ми є команда однодумців, професіоналів, що люблять і цінують свою професію. Наша надійність перевірена часом.

В компанії «Автоімпортс» працюють виключно досвідчені фахівці. Технічний персонал нашого сервісного центру професійно  проконсультує Вас щодо ремонту автомобіля, а також порекомендує Вам найбільш оптимальний варіант вирішення проблеми.  Орієнтуючись на якість робіт і задоволення запитів будь-якого клієнта, ми використовуємо лише найкращі матеріали, рекомендовані заводом-виробником.

Ми надаємо гарантію на виконувані роботи.

Як якісний автосервіс, ми в першу чергу в нашій роботі орієнтуємося на Клієнта – ми  прагнемо побудувати індивідуальні відносини, що призведуть до довгострокової та плідної співпраці. Ми цінуємо і любимо своїх клієнтів, тому намагаємося чітко дотримуватися строків  виконання замовлень та знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта, що звернувся до нашого автосервісу.

Для нас автомобіль – не просто засіб пересування, а надійний друг! Довірте догляд за своїм автомобілем компанії «Автоімпортс»!