Працюємо в центрі міста з 08:00 до 20:00, без вихідних.

До Ваших послуг цілодобовий прийом автомобілів.

Сервіс Вебасто

Встановлення обігрівачів «ВЕБАСТО»

Обслуговування обігрівачів «ВЕБАСТО», сервіс та запчастини

Встановлення систем керування обігрівачів «ВЕБАСТО»

Модернізація систем керування обігрівачів «ВЕБАСТО»

 

Більше, ніж просто тепло: Переваги автономних опалювачів.

Двигун не заводиться, лід на лобовому склі, холод – всіх цих негараздів можна уникнути: Webasto забезпечить гарантований запуск двигуна за будь-якої погоди, а також пом’якшить перепади температури в салоні в будь-яку пору року. Webasto - це комфорт на якому не варто економити!


 

Двигун прогрітий – сіли і поїхали

Плачевні спроби завести замерзший двигун стануть для вас лише страшним спогадом. За кілька хвилин після сигналу з органу керування автономний опалювач Webasto підігріє двигун до робочої температури. Почніть свій день комфортно!


 

Почувайтеся прекрасно в будь-яку пору року.

Поки ваш сусід мерзне у своїй автівці, з горем пополам намагаючись її завести, Ви просто сідаєте і без зайвих зусиль вирушаєте в потрібному напрямку. Приємні дрібниці: сидіння, кермо тощо – все це набагато тепліше, ніж було до запуска автономного опалювача.


 

Гарна видимість підвищує безпеку дорожнього руху.

З автономним опалювачем Webasto у Вас не буде проблем з очисткою скла від льоду чи снігу. Вже з перших секунд поїздки гарна видимість дороги Вам гарантована. Крім того, Ви раз і назавжди позбудитесь проблеми запотіння скла і замерзання його зсередині.


 

Почніть день із теплого старту!

З початку поїздки ви насолоджуєтесь теплом і затишком. В морозну погоду автономний опалювач Webasto здатен прогріти салон автомобіля майже до кімнатної температури. Ви спокійно можете зняти весь громіздкий одяг, що стримує рухи і відчувати себе на всі 100% у теплому салоні власної автівки.


 

З Webasto Ви економите

Загальна витрата пального при роботі автономного опалювача, якщо і підвищується, то не суттєво, оскільки зменшення витрат пального у прогрітого двигуна як мінімум компенсує додаткові витрати пального на роботу автономного опалювача.


 

Захист двигуна.

Як відомо, кожного разу при холодному старті, двигун зношується так, як після декількох десятків кілометрів пробігу. Автономний опалювач знижує навантаження на двигун, зменшуючи при цьому знос його компонентів і попереджуючи поломки.


 

Захист навколишнього середовища.

Автономний опалювач Webasto захищає не лише Ваш гаманець і двигун, а й навколишнє середовище. Прогрітий двигун викидає в атмосферу на 40% менше шкідливих речовин.


Зменшення викидів шкідливих речовин при теплому старті для

автомобілів на бензиновому пальному:
Приблизно на 21% менше викидів HC і NOx
Приблизно на 44% менше викидів CO

Автомобіль на дизельному пальному:
Приблизно на 5% менше викидів HC і NOx
Приблизно на 30% менше викидів CO


 

Відчутна економія часу

Опалювач Webasto допоможе зекономити доволі багато часу, при чому саме тоді, коли його так бракує – в ранковому поспіху, ввечері після роботи, при виїзді зі стоянки… Можна забути про двигун, що не хоче заводитись, замерзші замки і жахливе обшкрібання льоду зі скла. З автономним опалювачем Webasto ви почнете свій день без стресу!


 

Зручний в керуванні.

Ви легко знайдете спільну мову з Вашим автономним опалювачем завдяки широкому вибору органів керування. Для різних графіків використання автомобіля, різної цінової категорії – Ви завжди зможете знайти оптимальне рішення!


 

Функція вентиляції влітку.

Автономний опалювач – це дещо більше, ніж просто тепло взимку. В спеку, коли автомобіль стоїть на сонці, автоматично включається вентилятор штатної системи обігріву авто, що сприяє зниженню температури в салоні. І все це до запуску двигуна, коли кондиціонер ввімкнути ще не можна!


НОВИНКА 2011 РОКУ! Для позашляховиків! Land Rover рекомендує!

Достатня потужність для високих потреб.Thermo Top Evo 5+.

 

 

Потужний передпусковий підігрівач Webasto дозволяє навіть власникам великих автомобілів не відмовлятися від переваг відталих стекол і комфортних температур. Сідайте у прогрітий до приємної температури і відталий автомобіль і сміливо запускайте прогрітий двигун, не забруднюючи при цьому зайвий раз навколишнє середовище.

Незалежно від типу автомобіля – позашляховик, джип, фургон або лімузин – передпускові підігрівачі Thermo Top Evo 5 + для звуженого підкапотного простору забезпечують достатню потужність і дають можливість безпроблемної установки.

Таблиця даних

 

Тип підігрівача

Thermo Top Evo 5+

Макс. тривалість підігріву (хв.)

60

Споживання палива (л)
під час підігріву протягом 20 хв. із повним навантаженням*

0,21

Теплопродуктивність (кВт)
Повне навантаження/часткове навантаження

5,2 / 2,6

Споживання потужності (Вт)
Повне навантаження/часткове навантаження

32 / 22

Розміри (мм)
Довжина x Ширина x Висота

218 x 91 x 147

Вага підігрівача (кг)

2,385

* Близько 20-40% зазначеного споживання палива компенсується за рахунок меншого споживання палива прогрітим двигуном.


 

Для кожного передпускового підігрівача Thermo Top необхідна система управління. При цьому у вас є повна свобода вибору: просто виберіть рішення, найбільш відповідне вашим потребам.