Працюємо в центрі міста з 08:00 до 20:00, без вихідних.

До Ваших послуг цілодобовий прийом автомобілів.

Ремонт ВебастоДетальніше


Сервісний центр  «Автоімпортс» надає послуги з ремонту автомобільного модуля Webasto (Вебасто), TermoTop (Термо Топ), Eberschpecher (Ебершпехер), Hydronic (Гидроник).
WebastoОфіційний сервісний центр по ремонту Webasto (Вебасто) на позашляховиках.

Комплексний ремонт та переобладнання модуля вебасто з функції  підігрівача до повноцінного передпускового обігрівача з можливістю дистанційного керування.

Підігрівачі "Вебасто" забезпечують безпроблемний запуск двигуна, прогрітий салон, хороший огляд, вільні від льоду і снігу скло, не примерзаючи "двірники", ще до початку поїздки. На будь який машині, в найлютіший мороз.

Для керування нагрівником в звичайних умовах в комлекті постовляется міні-таймер, встановлений в будь-якому зручному для упавленія місці. Час керування нагрівником фіксується від 10 до 60 хвилин.
При дообладнанні системою Telestart (Телестарт) запустити, відключити, встановити або змінити тривалість роботи підігрівача можна в будь-який момент зі зручного пульта, з відстані до 1000 м. Пульт новітньої системи "Телестарт" має "зворотний зв'язок" з приймачем - спеціальний індикатор показує, чи дійшов до нього сигнал.

(044) 281 23 30; (044) 281 23 20

Відділ ремонту вебасто: +38 (066) 571 01 37 

webasto.jpg


киев