Працюємо в центрі міста з 08:00 до 20:00, без вихідних.

До Ваших послуг цілодобовий прийом автомобілів.

Ремонт Range Rover

Професійний ремонт Range Rover  (Рендж Ровер)

Наша компанія «Автоімпортс» пропонує якісний ремонт та сервісне обслуговування автомобілів Range Rover. Технічний персонал нашого сервісного центру, постійно удосконалює свої навички, засвоює нові технології. Ми готові допомогти Вам в будь-якій ситуації, що виникає в процесі експлуатації  Вашого автомобіля.

Спеціалізація та професіоналізм персоналу забезпечує високий рівень робіт на кожному етапі обслуговування Вашого автомобіля: від початкової діагностики до кінцевого усунення проблеми.

У нашому  розпорядженні   найсучасніше обладнання для діагностики та ремонту. В наявності завжди є необхідні запчастини, витратні матеріали та спецінструмент для ремонту та обслуговуванню всього модельного ряду автомобілів Range Rover.

Ми гарантуємо фірмовий сервіс для Вашого Range Rover. Довірте Ваш автомобіль професіоналам своєї справи.

Якщо Вам необхідно провести планове технічне обслуговування автомобіля Range Rover, то технічне оснащення і наші фахівці – до Ваших послуг.

Ми раді запропонувати нашим клієнтам високий рівень обслуговування, якісно виконану роботу з мінімальними витратами часу і коштів. На всі роботи, що виконуються на нашому сервісі, ми надаємо гарантію.

Щоб Ваш Range Rover  прослужив довго, то необхідно проходити технічне обслуговування автомобіля   кожні 12 000 км пробігу або раз на рік.