Працюємо в центрі міста з 08:00 до 20:00, без вихідних.

До Ваших послуг цілодобовий прийом автомобілів.

Захистна плівка

Slamstop.JPGПлівка Crystalline має мінімальну ступінь затемнення, яка допустима правилами дорожнього руху. Атермальна плівка не змінює зовнішній вигляд автомобільного скла, зберігаючи при цьому високі захисні властивості.

ГАММА ПЛІВОК 3М СЕРІЇ CRYSTALLINE:

Crystalline 90 – має антивідблиск ,прозорість яка відповідає нормам правилам дорожнього руху і може бути встановлена навіть на лобове скло! Також знижує нагрів торпедо на відкритому сонці.

Crystalline 70 - додає склу приємний блакитний відтінок з мінімальним затемненням.

Crystalline 40 - додає вугільний відтінок з максимальним затемненням для даного класу плівок.

Плівка Crystalline має додатковий захисний шар і встановлюється набагато простіше і швидше інших за рахунок своєї здатності швидко висихає і не укріплюється по краях.

Компанія 3М надає гарантію на весь термін служби тоніровочної

плівки.

ЯК ПРАЦЮЄ, ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ:

Плівки 3M Crystalline складається з більш, ніж 200 шарів, що на сьогоднішній день не змогла повторити жодна конкуруюча компанія.

Властивість практично повного відображення сонячної та теплової енергії полягає в тому, що сонячний промінь при перетині кожного з 200 шарів втрачає на кордоні шарів близько 0,5% енергії. Так, досягнувши внутрішнього простору автомобіля, через плівку проходить не більше 3% сонячної енергії.

Атермальне скло встановлене виробниками авто, не може зрівнятися з захисними властивостями плівки Crystalline.

ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА:

Під прямими сонячними променями автомобіль нагрівається так, як якби він стояв у тіні. В результаті, плівка окуповується за один сезон завдяки меншій роботі кондиціонера. У зимовий сезон енергозберігаюча плівка зберігає тепло в салоні автомобіля, що дозволяє використовувати пічку на меншій потужності й істотно знизити витрати на паливо.