Працюємо в центрі міста з 08:00 до 20:00, без вихідних.

До Ваших послуг цілодобовий прийом автомобілів.

Тюнінг


5555.jpg

Аеродинамічний комплект STARTECH Range Rover 

Тюнінг пакет Startech для автомобіля Range Rover Vogue 2013 - 2014

 

Детальнише>>>


Slamstop.JPG

Плівка 3M Crystalline має мінімальну ступінь затемнення, яка допустима правилами дорожнього руху. Атермальна плівка не змінює зовнішній вигляд автомобільного скла, зберігаючи при цьому високі захисні властивості.

Детальніше>>> price4444.pngЗахист лобового скла ClearPlex

Для того, щоб уникнути відколів і тріщин на лобовому склі, слід збільшити його ударо-міцність. Для цього фахівці рекомендують встановити на поверхню скла захисну плівку - ClearPlex.

                                                 Детальніше>>>


b65cee4aff6c23ef35ef2129cf87275e.jpg

SLAMSTOP Smooth door closer - Доводчики дверей комплект для 2-х дверей SLAMSTOP – Універсальний доводчик автомобільних дверей,який притягує нещільно закриті двері до повного закриття. 

Детальніше>>>Тюнінг  - це мистецтво втілити в одній з сотень тисяч однакових автомобілів, що сходять з конвеєрів, свої бажання, уяву та мрії. Мистецтво дарувати відчуття індивідуальності.

   Пройшли часи, коли купівля автомобіля вже була щастям. Сьогодні ми все більше ламаємо голову над вибором автомобіля та готові платити будь-які кошти, аби їх «залізний кінь» не був схожий на своїх побратимів. І тут починаються удосконалення та переробки серійного автомобіля.

  Тюнінг або удосконалення автомобіля дуже захоплююча справа, яку можна почати, але не можливо закінчити. Так як немає межі досконалості.

   Він може бути спрямований на всі сторони автомобіля. Це і зовнішній та внутрішній вигляд , конструктивні зміни двигуна і коробки передач, удосконалення підвіски та безліч іншого.

   Які б варіанти і способи тюнінга Ви не обрали, компанія «Автоімпортс» допоможе Вам досягти бажаного результату і насолоджуватися свої новим модифікованим автомобілем, створеним персонально для Вас!!!


Наші роботи