Працюємо в центрі міста з 08:00 до 20:00, без вихідних.

До Ваших послуг цілодобовий прийом автомобілів.

Ремонт Land Rover

Професійний ремонт Land Rover  (Ленд Ровер)

Для ремонту та діагностики автомобілів марки Land Rover наш сервісний центр має найновіше діагностичне обладнання, повний перелік необхідного інструменту та доступ до асортименту оригінальних запчастин та аксесуарів Land Rover. 

Кожен автомобіліст знає, що ремонт автомобіля – справа відповідальна і серйозна, оскільки справний автомобіль є запорукою безпеки. 

В нашому сервісному центрі працює команда професіоналів з великим досвідом, які систематично підвищують свою кваліфікацію та проходять сертифікацію, тому якість наших послуг завжди знаходиться на дуже високому рівні. 

Під час виконання будь-яких робіт на Вашому Land Rover використовуються лише відповідні інструменти та технології.

Кваліфікований технічний персонал беззаперечно дотримується деталізованих методик ремонту, що дозволяє забезпечити правильне виконання будь-яких робіт. Крім того, для виконання ремонту використовується значна кількість унікальних інструментів, що були розроблені та виготовлені спеціально для Land Rover.

Автомобіль, який своєчасно проходить діагностику і технічне обслуговування в повному обсязі, має більш тривалий термін служби, протягом якого дозволяє своєму господареві економити час і кошти.

Наявність на складі оригінальних запчастин і витратних матеріалів, рекомендованих заводом виробником Land Rover, дозволяє проводити технічне обслуговування автомобілів швидко і якісно.

Виконання робіт по технічному обслуговуванню та ремонту сучасного автомобіля вимагає від фахівців високої кваліфікації, знання спеціального діагностичного обладнання, вміння працювати зі спеціалізованим інструментом, а також володіння великою інформаційною базою. Всім цим вимогам відповідає кваліфікований персонал сервісного центру «Автоімпортс».