Працюємо в центрі міста з 08:00 до 20:00, без вихідних.

До Ваших послуг цілодобовий прийом автомобілів.

Ремонт Jaguar

Професійний ремонт Jaguar (Ягуар)

Автомобілі бренду Jaguar, серед вишуканих споживачів, користуються особливим попитом. Динаміка і практичність знайшли гідне втілення саме в Jaguar. Висока якість, драйв і безліч додаткових функцій – всі ці характеристики дозволяють компанії Jaguar активно просувати бренд у всьому світі.

Персонал сервісного центру «Автоімпортс» - це висококваліфіковані фахівці, які мають спеціальну підготовку та досвід роботи з автомобілями найрозкішнішої марки. Сервіс обладнаний необхідним інструментом та найсучаснішим діагностичним обладнанням, що дозволяє ремонтувати автомобілі Jaguar на високому технічному рівні.  Всі роботи виконуються у відповідності зі стандартами Jaguar. Наші спеціалісти проведуть діагностику Вашого автомобіля та виявлять усі неполадки.

Ми використовуємо лише якісні запасні частини, знаходячи правильний баланс між оригінальними і альтернативними деталями, що значно оптимізує вартість ремонту без втрати якості.

Технічне обслуговування автомобіля Jaguar – це необхідна процедура, яку слід проводити кожні 12 000 км пробігу або раз на рік.